loading...
مجله تفریحی سان تو فان
omid بازدید : 150 جمعه 22 خرداد 1394 نظرات (0)

متولدین فروردین

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

مراقب باشید که امروز انگشت پایتان در چشمتان نرود! شما امروز خیلی عجله دارید و باید حواستان باشد که چطور از انرژی خود استفاده می کنید. شروع نادرست باعث می شوید که اعتبار و صلاحیت خود را از دست بدهید. قبل از هر دگرگونی عمده ای، محیط اطرافتان را در نظر بگیرید. باید قبل از هر اقدامی قدم خود را محکم کنید. شما امروز فرصتی دارید تا با کسی که به شما الهام داده تا عاشق شوید تماس بگیرید. موضوع صحبت شما هر چه باشد، بسیار تشویق کننده است و مشخص است که او هم همان احساسی را دارد که شما دارید. اولین آشنایی شما بسیار عالی پیش رفت. در محل کار یادتان باشد که اگر چیزی جدید و متفاوت بود دلیل نمی شود که شما از آن بترسید. این فرد یا این مفهوم جدید در حیطه رادار شما نبود و شما خیلی زود تصمیم می گیرید که نباید به آن نزدیک شوید. ولی این کار را نکنید و درباره موضع خود دوباره بیندیشید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

امروز می تواند روز بسیار مفید و سازنده ای برای شما باشد اگر با نگرش درستی پیش بروید. شما انرژی بیشتری دارید و این به شما کمک می کند هر وظیفه ای که دارید یا هر کاری که انجام می دهید، به نحو احسن تمام کنید. شاید تهاجمی تر از همیشه باشید، پس از این حس به نفع خود استفاده کنید و بعضی کارها را به دیگران واگذار کنید و خودتان روی پروژه هایی کار کنید که باید امروز تمام شوند. مهربانی و محبت زیادی در فضا هست. شما شانس این را دارید که احساسات خود را با کسی که عمیقاً به او علاقه دارید در میان بگذارید. شاید با خریدن یک هدیه کوچک پیام خود را بهتر برسانید و منظور خود را صمیمی تر بیان کنید. در محل کار فرصت ها در انتظار شما هستند. شما در موضع خوبی قرار دارید. دیگران به شما مراجعه می کنند و از شما راهنمایی و مشورت می خواهند. شما قدرت زیادی دارید. از این قدرت عاقلانه بهره ببرید و از آن سوء استفاده نکنید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

شاید امروز کمی اضطراب داشته باشید و آرامش یافتن برایتان سخت شود. احتمالاً فعالیت های زیادی برای انجام دادن دارید. متأسفانه دیگران به نیازهای شما توجه نمی کنند. بهتر است که برای محافظت از خودتان در مقابل حالات روحی دیگران، سپری روانی برای خودتان درست کنید. فردی تصمیم می گیرد که اولین قدم را برای شناختن شما بطور عمیق تر و صمیمی تر بردارد. شاید او از شما بخواهد که با او بیرون بروید و شام بخورید یا به سینما بروید. احساساتی بین شما شکل می گیرد و هر دوی شما از یافتن یکدیگر خوشحال می شوید. بجای آنکه خود را از دید همه پنهان کنید، مسئولیت کارهایتان را به عهده بگیرید. اکنون زمان آن است که با چالش های پیش رویتان روبرو شوید. بجای ترسیدن و عقب کشیدن، از این فرصت بهره ببرید. اعتماد به نفس درونتان را در بر بگیرید.

 

متولدین تیر

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

امروز قلبتان سخاوت زیادی نشان می دهد. احتمالاً حس می کنید دوست دارید همه کس را از خودتان راضی نگه دارید و لبخند به لب همه بنشانید. درخشش خود را به همه جا گسترش دهید زیرا این درخشش در چنین روزی مورد تحسین قرار می گیرد. قطعاً در مورد تشویق مثبت و تمجیدها اشتباه نمی کنید. روی جنبه مثبت و خوب افراد تمرکز کنید و شاهد باشید که این نگرش بهترین چیزها را برایتان می آورد. اگر امروز زیاد احساساتی نبودید نگران نشوید. اگر در رابطه ای دائمی هستید، امروز فرصت خوبی برای جشن گرفتن همراهی و آشنا شدن با یکدیگر را دارید و بدین ترتیب تعهد عمیق تری برای آینده دارید. اگر به دنبال عشق می گردید، باید در مناسبت های اجتماعی هنری شرکت کنید. امروز در محل کارتان فردی که انتظارش را ندارید پیش شما می آید و از شما کمک می خواهد. لازم نیست که همه کارهایتان را برای کمک به او کنار بگذارید. با هم کار کنید و به موفقیت خوبی برسید.

 

متولدین مرداد

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

شاید احساس اضطرار کنید و خیلی زود بلند شوید و سر کار بروید. اضطراب دارید که بعضی از پروژه ها را راه بیندازید و تمام کنید. کلید موفقیت شما این است که مطمئن شوید قبل از سبقت گرفتن، خود پروژه را شروع کرده اید. نگذارید دیگران در مسیر پیشرفت شما قرار بگیرند. احساسات خود را مهار کنید. برای قرار امشب خیلی رویایی لباس می پوشید. احتمالش هست که این ملاقات هم مطابق دلتان و هم منطقتان باشد. نه تنها حس می کنید که افکار و احساسات شما با هم مشترک است، بلکه ته دلتان می دانید که این رابطه با گذشت زمان شکوفا شده و عمیق تر می شود. کنار دریا یا زیر نور ماه قدم بزنید. دیگران سعی می کنند که شما را متقاعد کنند ایده جدید بهترین ایده است. شاید وسیله جدیدی وارد بازار شده است که دیگران شما را متقاعد به خریدن آن می کنند. شما طبیعتاً به این وسیله شک دارید. زیاد سخت نگیرید. نسبت به ایده های نو فکرتان را باز کنید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

شاید متوجه شوید که امروز با مخالفت دیگران روبرو هستید، به خصوص در مورد احساسات تان. به نحوی حس می کنید تهدید شده اید. نگرش تهاجمی باعث می شود که حس کنید تحقیر شده اید یا ارزش توجه دیگران را ندارید. اینکه شما صلح، آرامش و هارمونی می خواهید به معنای تحقیر شدن نیست، ولی بعضی ها اینطور فکر می کنند. این ویژگی ها نقاط قوت شما هستند، نه نقاط ضعفتان. یک موقعیت رمانتیک باعث می شود که دلتان نرم شود. زیرا شما از تمام شدن مورد قبلی که برایتان خیلی مهم بود، دلتان سنگ شده بود. فردی که با او آشنا می شوید درد و رنجی که بخاطر دفعه قبل حس می کردید را از بین می برد و به شما کمک می کند که دوباره به قدرت عشق ایمان بیاورید. شما امروز در محل کار با افراد ارتباط برقرار می کنید که دیگران نمی توانند. این به شما مزیت می دهد. شما توانایی خدمت کردن به عنوان پلی بین شخصیت ها و دیدگاه های مختلف را دارید. این مهارت ها به کارتان می آیند.

 

متولدین مهر

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

شما در دنبال کردن و پیش بردن پروژه ها معرکه هستید، ولی شاید در شروع آنها زیاد خوب عمل نکنید. امروز زمانی عالی برای شماست تا ثابت کنید که می توانند شروع کننده خوبی هم باشید. انرژی بسیار زیادی دارید که به شما کمک می کند از عهده این کار برآیید. از این انرژی بهره برید و روی چیزهایی کار کنید که ارزش شروع کردن را دارند. امشب می توانید بیرون بروید و با عشقتان شام رمانتیکی بخورید. اگر منتظر فرصتی بودید تا بعد از مشغله هایتان با او زمانی را سپری کنید، امروز وقتش است. برنامه ریزی کنید و امشب به مهمانی، سینما یا شام بیرون بروید و از با هم بودن لذت ببرید. اینکه یک نفر امروز با اعتماد به نفس کامل با شما حرف می زند دلیل نمی شود که حق با او باشد. فردی که با او روبرو می شوید، ایمانی قوی دارد. این فرد به ایده های خود مطمئن است، ولی دلیل نمی شود که شما هم ایده های او را باور کنید.

 

متولدین آبان

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

عزت نفس و خودباوری شما امروز خیلی بالاست و حس می کنید کمی شور و اشتیاق به شما کمک می کند روز بهتری داشته باشید. در پروژه هایی که حس می کنید راه به جایی نمی برند خودتان سکان هدایت را به دست بگیرید. اگر می خواهید این کار درست انجام شود، باید خودتان آن را انجام دهید. خجالت نکشید. زمان ایستادن و استفاده از مهارت ها و استعدادتان رسیده است. اگر می خواهید به فردی نشان دهید که چقدر برایتان اهمیت دارد، باید از انرژی فعلی استفاده کنید و برایش پیام رمانتیکی بفرستید. شاید بهتر باشد یک شعر عاشقانه برایش بگویید. هر هدیه ای که نشان دهنده صداقت احساسات شما باشد عمیقاً روی او اثر می گذارد و او را از اهمیتی که به او می دهید آگاه می کند. امروز شاید با فردی در مورد یک پروژه خاص بحث کنید. شکی وجود ندارد که بعد از این بحث غرورها موردتهدید قرار می گیرند. مراقب باشید. خودتان را گول نزنید.

 

متولدین آذر

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

امروز در دنیای شما تنش و تعارض وجود دارد. آماده باشید که سازش ها تبدیل به جنگ و جنجال شوند. زیاد مسائل را شخصی نکنید. به این اختلافات به عنوان چالش هایی بنگرید که شما را قویتر می کنند. دلخور نشوید و فرار نکنید. فرار کردن دردی را درمان نمی کند. انرژی امروز به شما شانسی برای انجام کاری متفاوت با آنچه دوست دارید می دهد. در واقع اگر مدتی است که به تعطیلات نرفته اید، امروز فرصت خوبی برای یک سفر کوتاه به مکانی جالب و رمانتیک دارید و می توانید با عشقتان ماجراهای جالبی را تجربه کنید که تا مدتها فراموشتان نشوند. نیت شما خوب است، ولی شروع پروژه هیچ وقت آسان نیست. شاید متغیرهای غیرمنتظره ای از همه سو به طرفتان بیایند. جنبه های پنهانی وجود دارند که باید برایشان آماده باشید. هیچ چیز را از روی ظاهرش قضاوت نکنید. خیلی چیزها باطنی هستند.

 

متولدین دی

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

امروز در دل احساس تنش می کنید و نمی توانید از آن خلاص شوید. شاید برایتان ارتباط برقرار کردن با مردم سخت باشد، زیرا آنها صدای شما را نمی شنوند. یادتان باشد که باید افکار خود را ترجمه کنید تا پیامتان را برسانید. ذهنتان را باز نگه دارید تا یک به یک با دیگران سر و کله بزنید. امروز فضای ملایم و پرمحبتی وجود دارد. اگر اخیراً مشکلاتی در رابطه خود داشته اید، باید از این فضای رمانتیک برای جبران اختلافات استفاده کنید. هدیه ای بخرید یا پیام عاشقانه ای بفرستید. کتاب بخرید یا در رستوران کوچکی میز رزرو کنید. این باعث می شود که مشکلات راحت تر حل شود و دوباره حس خوبی داشته باشید. امروز فردی پیدا می شود که شما را زیر پر و بالش بگیرد. این حمایت خیلی به نفع شماست. در مقابل کمک او مقاومت نکنید. این کمک همان کلیدی است که به دنبالش بودید. با هم می توانید به اوج برسید و قله ها را فتح کنید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

سعی کنید امروز صبر بیشتری از خود نشان دهید. شاید امروز زیادی بی تاب و بیقرار باشید و همه چیز طولانی تر از قبل به نظر برسد. تلاشتان را بکنید تا در جهت جریان حرکت کنید. تلاش نکنید همه چیز سر موقع خود انجام شود. کیفیت مهمتر از سرعت است و ذهن باز و آرام مؤثرتر و سازنده تر از ذهن پرتنش است. امروز شما توانایی تقسیم احساسات خود را دارید و می توانید حرفتان را بدون سرخ شدن یا مسخره کردن خودتان بزنید. فرد مقابل آنقدر تحت تأثیر قرار می گیرد که شاید کنترلش را از دست بدهد. بعد از آنکه حرف های لازم را زدید، می توانید آرامش پیدا کنید و بگذارید هر اتفاقی که قرار است بیفتد، بیفتد. همه چیز خیلی خوب پیش می رفت تا اینکه شما با فردی روبرو شدید که به اندازه شما قوی است. تحت این شرایط سازش کردن چندان راحت نیست. آماده سازش کردن باشید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه جمعه 22 خرداد 1394

جنگیدن یا نجنگیدن، امروز مسئله این است. جنبه زنانه و حساس شما یک چیز می گوید و جنبه تهاجمی و مردانه شما چیز دیگری می گوید. نباید در هیچ موقعیتی شتابزده عمل کنید. باید بجای واکنش دادن با لحنی تهاجمی بخاطر کارهای کسی، بیطرفانه و با حالت خنثی جواب دهید. اگر مهمانی می دهید، باید آن را تبدیل به مناسبت رمانتیکی کنید. اگر به دنبال عشق هستید، باید افراد مختلفی را دعوت کنید و با افراد جدیدی آشنا شوید. غذاهای خوبی آماده کنید و بدین ترتیب تجربه ای فراموش نشدنی فراهم کنید. امروز در محل کار دوست جدیدی پیدا می کنید. این منبع ارزشمند برایتان خیلی مهم است و هنوز ارزش واقعی آن را نمی دانید. این فرد کمی عجیب است، ولی در کل، می تواند اطلاعات مهمی در اختیارتان بگذارد که در زمان مقتضی به کارتان می آید.مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 9
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 246
 • آی پی دیروز : 268
 • بازدید امروز : 1,575
 • باردید دیروز : 1,434
 • گوگل امروز : 8
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 3,009
 • بازدید ماه : 32,130
 • بازدید سال : 106,495
 • بازدید کلی : 2,962,272