loading...
مجله تفریحی سان تو فان
omid بازدید : 125 یکشنبه 31 خرداد 1394 نظرات (0)

متولدین فروردین

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

امروز روزی عالی برای گفتن احساس واقعی تان است. طرز تفکر شما هوشمندانه و شفاف است. وقتی شروع به صحبت می کنید، دیگر متوقف نمی شوید. مردم با دقت بیشتری به حرف هایتان گوش می دهند. شما تأثیر زیادی بر آنها دارید، پس باید بدانید که تأثیر شما بر محیط اطرافتان زیاد است. می توانید به چیزهای زیادی دست یابید. امروز خیلی چیزها تغییر می کند و اگر فکر می کردید زندگی و حیات عشقی شما مثل قبل خواهد بود باید دوباره فکر کنید. هر اتفاقی ممکن است بیفتد. در واقع اگر خودتان را آماده سناریوی عجیبی می کنید، ممکن است خیلی به آن نزدیک باشید. در هر حال به شما خوش می گذرد. باید از کارتان لذت ببرید. فقط به این دلیل که اسمش کار است دلیل نمی شود که همیشه باید جدی و کسل کننده باشد. کمی کارتان را جالب تر کنید. از تخیل خود استفاده کنید و خلاق باشید. نیازی نیست که خودتان را زجر بدهید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

شاید حس کنید مغز شما امروز خیلی آهسته کار می کند. حتی شاید حس کنید دیگر مغزتان کار نمی کند. برایتان سخت است که بتوانید در گفتگویی پاسخگو باشید. صبر داشته باشید و کلمات خود را به دقت انتخاب کنید. گفتگو با دیگران می تواند امروز سخت شود. امروز رابطه شما کمی عجیب می شود و شما انتظارش را نداشتید. اگر از لحاظ احساسی ناامید بودید یا شرایط از کنترلتان خارج شد، یک رویداد خاص می تواند ناراحتی شما را برطرف کند. شما با سرعت و کارایی و بازدهی باورنکردنی خود دیگران را به شگفتی وامی دارید. شما با اعتماد به نفس بالا در میان آبهای ناآشنا کشتی تان را می رانید. دیگران برای توصیه و راهنمایی گرفتن به سمت شما می آیند. شما بر بازی مسلط هستید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

امروز کلمات بهترین راه برای ارتباط برقرار کردن نیستند. زبان بدن و حواس دیگر شما می توانند کمکتان کنند. حواس پنجگانه شما قوی شده اند. امروز دنبال رستوران خوبی بگردید و با عشقتان بیرون بروید و شام بخورید. احساسات شما همه وجودتان را گرفته اند. یک لحظه بسیار عاشق هستید و لحظه دیگری از کار یا حرف عشقتان ناراحت و آزرده می شوید. این نوسان احساسات در اغلب روز جریان دارد، پس تصمیم مهمی درباره رابطه خود نگیرید. دیگران که نمی توانند ذهنتان را بخوانند. آنها نمی دانند که شما چه فکری می کنید تا وقتی که خودتان بگویید. منتظر نباشید که دیگران برایتان تصمیم بگیرند. شما چیز مهمی برای گفتن دارید، پس اعتماد به نفس داشته باشید و حرفتان را بگویید.

 

متولدین تیر

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

امروز شاید بعضی چیزها برایتان سخت شوند. اطلاعات زیادی به سمت شما می آید که ممکن است همه آن خوب نباشد. به نظر می رسد که چیزی در مسیر شما مانع درست کرده است و رد شدن از آن برایتان سخت است. نگذارید این مانع شما را متوقف کند. از خلاقیت خود برای یافتن راهی برای رد شدن از موانع بیابید. تجاربی اینچنین شما را قویتر می کنند. امروز شما روز جالبی پیش رو دارید. اگر برای اولین بار سر قرار می روید، متوجه می شوید که کیمیای بین شما مقاومت ناپذیر است. این برایتان معما ایجاد می کند، زیرا نمی خواهید در کاری شتاب کنید، به خصوص اینکه صحبت از عشق باشد. هر مشکلی که داشته باشید با صحبت کردن درباره آن می توانید حلش کنید. افکاری که در ذهنتان است را بیرون بریزید و در مورد آنها حرف بزنید. فقط با بیان احساسات و افکارتان است که باری که روی دوشتان است برداشته می شود.

 

متولدین مرداد

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

امروز ذهنتان دائماً در حال فعالیت است. ناگهان به نظر می رسد که لامپی در ذهنتان روشن می شود. حواستان را جمع کنید و خوب فکر کنید. امروز قابلیت های ذهنی شما به آزمایش گذاشته می شوند. امروز نمی توانید به راحتی کارهای طرف مقابل خود را پیش بینی کنید. هر کاری که تصمیم می گیرید انجام دهید ناگهان در برنامه هایتان تغییر بوجود می آید. زیاد خودتان را نگران نکنید، ولی آماده هر چیزی باشید چون ممکن است هر لحظه با سورپرایزی روبرو شوید.اگر قدمی به عقب بردارید و عیب جویی را کنار بگذارید، از دیگران چیزهایی یاد می گیرید. شاید بعضی چیزها شما را در ابتدا بترساند ولی بعداً متوجه می شوید که توانایی شما برای انجام چند کار همزمان بالاست. از این تکنیک ها استفاده کنید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

امروز روی تفریحات ساده تمرکز کنید. لازم نیست به جای دوری بروید یا فعالیت های تفریحی گرانی انجام دهید تا شادی و آرامش بیابید. هر چیزی که لازم دارید در درون شماست. از طبیعت لذت ببرید. در همه جا زیبایی هست و فقط در اشیای گران نیست. امروز تعجب می کنید که چقدر زندگی کوتاه است که وقت آن نیست که احساسات خود را از فردی خاصی پنهان نگه دارید. تنها مشکل این است که اگر سعی کنید امروز احساس خود را به او بگویید، کمی عجیب به نظر می رسد و شما آنچه خودتان می گویید را باور نمی کنید. شما احساس خوبی دارید. چیزی نمی تواند شما را ناراحت کند. اعتماد به نفستان بالاست و می دانید چطور چیزی که می خواهید را بدست آورید. توانایی شما برای صحبت های زیبا شما را درست همان جایی که می خواهید می برد.

 

متولدین مهر

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

امروز روی ذهن خلاق خود تمرکز کنید. امروز زمان خوبی برای بذر کاشتن است و شما کم کم قوی تر و سالم تر می شوید. شما می توانید پیشرفت کنید، ولی به راحتی بدست نمی آید. فعلاً باید خونسرد باشید. به آزردگی های کوچکی وقعی ننهید. زمان خود را با این چیزها تلف نکنید. اگر مهمانی می گیرید یا مناسبت اجتماعی تشکیل می دهید، امروز عنصری غیرمنتظره و غیرعادی وارد معادله می شود. شما ایده های خاصی درباره بعضی افراد داشتید، ولی امروز از آنها غافلگیر می شوید. نگذارید این چیزها شما را نگران کنند. وقتی دیگران شروع به صحبت می کنند نمی توانید خوب گوش دهید. شما به راه خودتان می روید و دوست دارید همه چیز را به روال خودتان انجام دهید. بجای آن باید ببینید دیگران چه حرف هایی برای گفتن دارند. شاید چیزی یاد بگیرید.

 

متولدین آبان

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

امروز انگیزه از درونتان می آید. تنها چیزی که باعث می شود از رختخواب درآیید نیروی درونی خودتان است. سعی کنید در همه کاری تعادل و میانه روی پیشه کنید. با بدن خود خوب رفتار کنید. بیرون بروید و ورزش کنید. هوای تازه بخورید و زمین زیر پایتان را حس کنید. امروز بعضی از بهترین نقشه هایتان نقش بر آب می شوند، ولی دلیل خوبی دارد. شما می خواستید در رابطه ای که دارید روند خاصی را در پیش بگیرید، و این به نفع شما نیست، بعد اتفاقاتی می افتد که همه چیز را به میزان قابل ملاحظه عوض می کند. در ابتدا ناراحت می شوید ولی بعد از آن خنده به لبتان می آید. قبل از آنکه کارتان تمام شود، به شاخه دیگری نپرید. گپ زدن در مورد چیزها با دیگران آسان است، و خیلی زود زمان از دست می رود و اصلاً متوجه گذشت زمان نخواهید شد. در این تله نیفتید.

 

متولدین آذر

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

امروز باید ذهنتان را صاف و شفاف کنید تا ارتباطات شما خوب پیش برود. کلمات کمی برای پیشبرد منظورتان لازم دارید. شما در چند سطح با افراد ارتباط برقرار می کنید. باید بدانید که اطلاعات مهمی هست که باید به دیگران بگویید. نظر شما نقش مهمی در فعالیت های امروز دارد. اتفاقات امروز مثل همیشه نرمال است، ولی شما اشتباه می کنید. شاید یک اتفاق در واقع برایتان نعمتی نهفته باشد و شما آن را خوب ندیده باشید و متوجه نشده باشید. رابطه ای که دارید برای هر دوی شما خوب است و به نفعتان است. امروز چیزها را زیاد جدی نگیرید. تا وقتیکه آسانگیر باشید، می توانید روز خوبی داشته باشید. ولی اگر اصرار بورزید که همه چیز باید عالی و بی نقص باشد، با ناامیدی و ناراحتی روبرو می شوید.

 

متولدین دی

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

امروز نیروهایی قوی در حال جریان هستند و شما باید راست قامت تر از همیشه بایستید. شانه هایتان را عقب بدهید و به خودتان افتخار کنید. خودتان را دست کم نگیرید، فقط بدین دلیل که بین شما و دیگران توافق وجود ندارد. به دیگران احترام بگذارید. با اعتماد به نفس حرف بزنید و عقب نشینی نکنید. آماده دفاع از دیدگاه هایتان باشید. امروز شروع یک رابطه خوب و خاص با فرد خاصی است. ولی در واقع شما بیشتر از همیشه عاشق او می شوید. شما آسیب پذیر می شوید و در واقع او هم عاشق شماست و شما را می پرستد. در حالیکه دیگران امروز را هدر می دهند، ولی شما استفاده خوبی از امروز می برید. چیزهای زیادی دارید که انجام دهید و می توانید فوراً به کارهایتان رسیدگی کنید. ذهن سریع شما بیشترین سرعت را دارد.

 

متولدین بهمن

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

امروز شما کمی تنبلی می کنید و حال و هوای شما اینطور است. اگر لازم نشد نمی خواهد حتی انگشتتان را تکان دهید. به کار وا داشتن دیگران هم سخت شده است. اگر شما نخواهید بیرون بروید دیگران هم نمی خواهند. ذات منعطف شما امروز به آزمایش گذاشته می شود. شما از چیزهای غیرمنتظره و متفاوت استقبال می کنید. و انرژی امروز به نفع شماست. اگر به مهمانی یا مناسبت اجتماعی دیگری می روید مجذوب انسان عجیب و غریبی می شوید و گفتگوی جالبی با او خواهید داشت. امروز وقتی کسی که با او کار می کنید زمان شما را هدر می دهد بین شما دو نفر تنش بوجود می آید که البته مهم هم نیست. مراقب انبوه اطلاعاتی که به سمتتان می آید باشید. بار اضافی روی ذهن می تواند کارتان را سخت کند.

 

متولدین اسفند

فال روزانه دوشنبه 1 تیر 1394

امروز تفکر شما ثابت و گوشه گیرانه است. ذهن شما در راستای غرورتان پیش می رود و شما می توانید چیزی که در ذهنتان در جریان است را به زبان بیاورید. شاید در گفتن بعضی چیزها به مردم و اطرافیان اکراه داشته باشید و گوشه گیر شوید. شاید هم دیگران اطلاعات خود را از شما مخفی می کنند. با احتیاط و اطمینان پیش بروید. امروز شما روز جالبی در مورد عشق و رمانس دارید. شاید ذهنتان را چند بار در مورد فرد خاصی عوض کنید. در واقع شما تلاش می کنید که تصمیم خود را بگیرید. با این طرز تفکر شما به هیچ جواب قطعی نمی رسید. بهتر است صبر کنید. امروز فکر می کنید که کار و وظیفه خاصی را انجام داده اید، ولی ناگهان متغیر جدیدی وارد ماجرا می شود و نشان می دهد که اینطور نیست. کارهای بیشتری باید انجام دهید. مراقب جزئیات باشید و زیاد صبر نکنید و منتظر نمانید.


مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 7
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 248
 • آی پی دیروز : 268
 • بازدید امروز : 1,634
 • باردید دیروز : 1,434
 • گوگل امروز : 8
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 3,068
 • بازدید ماه : 32,189
 • بازدید سال : 106,554
 • بازدید کلی : 2,962,331