loading...
مجله تفریحی سان تو فان
omid بازدید : 284 دوشنبه 17 فروردین 1394 نظرات (0)

فال روزانه متولدین فروردین

سه شنبه 18 فروردین 1394

امروز از خودتان کاملاً راضی هستید. این احساس رضایت خاطر در همه ارتباطات شما با دیگران جریان می یابد. در نهایت انرژی فراوانی برای انجام کارهای خوب به شما می دهد.

 

پیش بینی روابط شما: امروز بهتر است بیرون بروید و به خودتان زمان اختصاص دهید و در آبهای ناآشنا شنا کنید. در مورد حیات عشقی خود، اگر همان لباس های قدیمی را می پوشید و همان گوشواره های صدسال پیش را می اندازید، پس منتظر همان کسی باشید که لیاقتش را دارید!

 

پیش بینی شغل شما: در کل امروز حس نیرومندی دارید و راه را برای موفقیت عظیم در محل کار باز کرده اید. در نقطه بسیار بالایی قرار دارید و از سقوط نمی ترسید. اگر می خواهید قدمی به بالا بردارید، اکنون زمان آن رسیده است.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

سه شنبه 18 فروردین 1394

روابط با دوستان خانم امروز بسیار گرم و دوستانه می شود. امیدها و رویاهای خود برای آینده را با دیگران در میان بگذارید و بازخورد آنها را بگیرید. در واقع یک کلمه تشویق آمیز می تواند برنامه های شما را به روش مطلوبی جلو ببرد.

 

پیش بینی روابط شما: گاهی شروع ها به طرق عجیبی آغاز می شوند، به خصوص در شروع روابط تازه و نحوه آشنایی. امروز اتفاقات غیرمنتظره ای می افتد. که البته برایتان جالب است.

 

پیش بینی شغل شما: هیچ کس از ترشرویی خوشش نمی آید پس اگر امروز صبح از دنده چپتان بلند شده اید، بداخلاقی تان را در خانه بگذارید. هر منفی گرایی امروز تشدید می شود، پس بهتر است لبخند بزنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

سه شنبه 18 فروردین 1394

امروز افراد مهم متوجه شما می شوند و شما احساس اعتماد به نفس می کنید. ولی مراقب باشید که قولی ندهید که نتوانید بدان وفا کنید. امروز حس می کنید می توانید دنیا را فتح کنید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز همه چیز هیجان انگیز و جنجالی است و در واقع وجهه آرام و خاکی معمول شما را تهدید می کند. ظاهر دیگری را امتحان کنید و آنهایی که فکر می کردند شما را می شناسند غافلگیر کنید. عشقتان را با سرگرم کردن او به روش های نامعمول غافلگیر کنید.

 

پیش بینی شغل شما: به شما چراغ سبز داده شده است، پس تخته گاز جلو بروید. رویکرد منحصر بفرد شما در طول روز تحسین و پاداش زیادی دریافت می کند، پس نترسید و ایده های خود را به اطرافیان بگویید. موفقیت از آن شماست.

 

فال روزانه متولدین تیر

سه شنبه 18 فروردین 1394

برنامه های سفر امروز برایتان هیجان انگیز است. ولی بسیاری از شما فقط ترجیح می دهید که در مورد فلسفه، مذهب، سیاست و ایده های عمیق با دیگران حرف بزنید. زیرا احساس فلسفی و عاقل بودن می کنید.

 

پیش بینی روابط شما: عشق پر از زوایای مختلف است. امروز در رابطه شما با عشقتان هیجان زیادی وجود دارد. متوجه می شوید که می خواهید کارها را به روش متفاوتی انجام دهید و از تفاوت های موجود لذت ببرید.

 

پیش بینی شغل شما: بجای مقابله با موج نشاط و شادی با آن همراه شوید. از انرژی موجود در فضا استفاده کنید و دیدگاه خود را تعدیل کنید. پشتتان را به چیزی که فکر می کنید موفقیت می آورد برنگردانید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

سه شنبه 18 فروردین 1394

امروز نسبت به دور ریختن پولتان مراقب باشید و سعی کنید قبل از هر کاری خوب فکر کنید. اگر قرار است تقسیم ارث کنید یا درباره اموال مشترک حرف بزنید، همه چیز را واگذار نکنید. از منافع خود دفاع کنید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز احساسات تان گویی خنجر می خورد و احساس ناامنی می کنید. ترجیح می دهید عقب نشینی کنید و به سکوت خود پناه ببرید وای نمی توانید از ورود فرد تازه ای به زندگی تان هیجان تان را پنهان کنید. او به آرامی وارد نمی شود. ناگهان می آید و شما را غافلگیر می کند.

 

پیش بینی شغل شما: حمایتی که نیاز داشتید از راه می رسد. اطمینانی که می خواستید در درون شماست. بهانه ای وجود ندارد. با ایمان جلو بروید و پاداش خود را دریافت کنید. در مقوعیت خوبی قرار دارید تا حرفه خود را بهتر کنید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

سه شنبه 18 فروردین 1394

حس خوشحالی و دوستی امروز در هوا موج می زند و به همین خاطر از حرف زدن با شرکا و دوستان نزدیک لذت می برید. با هم ناهار بخورید. صحبت های فلسفی امروز برای شما محرک است زیرا موضوعات عمیق برایتان حیرت انگیز است.

 

پیش بینی روابط شما: عشق ترسناک و شادی آور است، زیرا نمی دانید از قرار اول خود با فرد جدیدی چه انتظاری داشته باشید. ولی امروز چشم و گوشتان را باز می کنید و مشتاق یافتن چیزهای جدید هستید. شما خوشحالید که او به راحتی مهربانی خود را نشان می دهد.

 

پیش بینی شغل شما: امروز به سختی با انرژی امروز هماهنگ می شوید و نمی توانید به راحتی با ریتم محل کار پیش بروید. از امروز برای آزمایش چیزی که قبلاً امتحان نکرده بودید استفاده کنید. از ایمانتان استفاده کنید.

 

فال روزانه متولدین مهر

سه شنبه 18 فروردین 1394

امروز شما آماده کمک به دیگران در محل کار یا در هر وظیفه دیگری هستید. در واقع شما بسیار سخاوتمند هستید. سفر کاری برای بسیاری از شما محتمل است. بعضی از شما به سفرهای خارجی می روید و با فرهنگ های دیگر ارتباط می یابید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز باید ظاهر خود را عوض کنید و سبک خاص خودتان را داشته باشید. این گزینه های شما را تغییر می دهد و می توانید بدین ترتیب عشق متفاوتی را به خود جذب کنید.

 

پیش بینی شغل شما: امروز با دیگران کار تیمی انجام دهید. انرژی شما به پروژه ای که در حال شکست بود کمک می کند. پتانسیل موفقیت موجود است. شغل شما کمک به تعریف و جهت دادن به انرژی است.

 

فال روزانه متولدین آبان

سه شنبه 18 فروردین 1394

امروز روز بسیار خوبی برای استراحت است. لم بدهید و استراحت کنید. بسیاری از شما دوست دارید رویدادهای ورزشی را تماشا کنید. پیک نیک، فیلم های سینمایی، مناسبت های اجتماعی و بازی با کودکان برایتان خوشایند است. در کل دوست دارید به خودتان و دیگران خوش بگذرد.

 

پیش بینی روابط شما: اگر امروز فردی غیرعادی را ملاقات کردید، شروع به خندیدن نکنید. باید آرامش خود را حفظ کنید و به او فرصت نشان دادن خودش علیرغم ظاهر غیرعادی اش را بدهید. این کار بسیار سودمند است و شما چیزهای جالبی یاد می گیرید.

 

پیش بینی شغل شما: نسبت به کارتان شور و نشاط داشته باشید. اگر در کارتان اشتیاق نشان ندهید، شکست می خورید. انرژی امروز بسیار بالاست. چون امروز غمگین و دمدمی مزاج هستید، باید روی انرژی امروز مایه بگذارید.

 

فال روزانه متولدین آذر

سه شنبه 18 فروردین 1394

روابط با اعضای خانواده امروز گرم می شود زیرا همه نسبت به یکدیگر احساس سخاوت می کنند. روز خوبی برای صحبت درباره موضوعات خانوادگی به خصوص اموال مشترک و غیره است. روابط با افراد مافوق مثبت است.

 

پیش بینی روابط شما: امروز متوجه می شوید که طرفتان چه آدمی است. شاید او شما را بخاطر اینکه فکر کردید انسان بی فکری است ببخشد. او تلاش فراوانی می کند تا متفاوت باشد و شما را راضی کند، پس لبخند بزنید و از او تشکر کنید.

 

پیش بینی شغل شما: امروز غرق در خوش شانسی می شوید. از همه طرف خوش شانسی شما را یاری می کند. دنبال دلتان بروید و به سمت فرصت ها هدایت شوید و موفقیت منتظرتان خواهد بود. زمان درخشش شما رسیده است.

 

فال روزانه متولدین دی

سه شنبه 18 فروردین 1394

امروز شما قدرت مثبت اندیشی را درک می کنید. شما نسبت به زندگی و آینده امیدوارید و به همین دلیل انرژی و اشتیاق فراوانی دارید. از آنجائیکه اشتیاق مسری است، دیگران را هم مشتاق می کنید. این را می توانید در صحبت با همسایه ها و خواهر و برادرها مشاهده کنید.

 

پیش بینی روابط شما: شریک زندگی تان نمی خواهد به موعظه دیگری گوش کند. اگر امروز زبانتان را نگه ندارید دچار دردسر می شوید. بهتر است به راه های جداگانه ای بروید و آرامش را حفظ کنید.

 

پیش بینی شغل شما: روتین روزمره را کنار بگذارید و به پیشنهادی که بطور معمول بدون لحظه ای فکر کردن رد می کردید، جواب مثبت دهید. ریسک هایی که امروز انجام می دهید بعداً پاداش خوبی خواهد داشت. بجای شک و تردید به کارهایتان ایمان داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

سه شنبه 18 فروردین 1394

با آنکه روز خوبی برای تجارت و کسب و کار است، ولی باید مراقب باشید افراط نکنید و فکر نکنید چیزی از آنچه هست بهتر است. همه چیز خوب است، ولی محتاط باشید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز کشف عجیبی پیش می آید که ترجیح می دادید از آن آگاه نشوید و در عین حال نسبت به آن هیجان دارید. این به رابطه بالقوه ای مربوط می شود که ریسک دارد. نباید درباره او فکرهای فوق العاده ای بکنید، زیرا این افکار شما را از کار باز می دارند.

 

پیش بینی شغل شما: مراقب کسی که می خواهد انتخاب های شما را عوض کند باشید. شما قدرت عوض کردن شرایط و بهره بردن از آن را دارید. وقتی تصمیم می گیرید، به یاد داشته باشید که قاضی نهایی شما هستید، نه کسی دیگر.

 

فال روزانه متولدین اسفند

سه شنبه 18 فروردین 1394

امروز نسبت به همه احساس نیکوکاری و سخاومت می کنید و در عین حال بسیار متفکرید. شما از صحبت و بحث با دیگران درباره فلسفه، مذهب، سیاست و موضوعات عمیق لذت می برید. به آنچه دیگران برای گفتن دارند گوش دهید زیرا ایده های شما مثل دومینو است.

 

پیش بینی روابط شما: اگر امروز برای جشن گرفتن و مهمانی بیرون می روید، با کسی ملاقات می کنید که مثل خودتان است. می توانید گوشه ای بنشینید و در مورد ایده آل ها و عادات رادیکال خود حرف بزنید و اوقات خوبی را با هم بگذرانید.

 

پیش بینی شغل شما: به احتمال زیاد امروز دیگران مانعی در مسیر شما می شوند و حرف هایشان را بلند می زنند تا شما هم بشنوید. این تعارض بیشتر پز دادن است، پس چیزی را شخصی نکنید. هر عدم توافق امروز تشدید می شود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 12
 • تعداد اعضا : 119
 • آی پی امروز : 240
 • آی پی دیروز : 268
 • بازدید امروز : 1,473
 • باردید دیروز : 1,434
 • گوگل امروز : 8
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 2,907
 • بازدید ماه : 32,028
 • بازدید سال : 106,393
 • بازدید کلی : 2,962,170