loading...

مجله تفریحی سان تو فان

فال روزانه فروردین سه شنبه 25 فروردین 1394 امروز همه چیز مثبت است و اصولاً روز مثبتی برای شماست و دور همی های شادی با اعضای خانواده دارید. به همین دلیل روز پرنشاط و مثبت و پرشور و

omid بازدید : 165 دوشنبه 24 فروردين 1394 نظرات (0)

فال روزانه فروردین

سه شنبه 25 فروردین 1394

امروز همه چیز مثبت است و اصولاً روز مثبتی برای شماست و دور همی های شادی با اعضای خانواده دارید. به همین دلیل روز پرنشاط و مثبت و پرشور و اشتیاقی برای شماست.

 

پیش بینی روابط شما: شاید حس کنید که فردی که در قلبتان جای داشت، کمی تغییر کرده است و برای روح حساس و نرم شما زیاد خشن است. با آنکه به او علاقه دارید، ولی از پیش بینی ناپذیری او نگرانید. قراری که با او می گذارید مشخص می کند که او هم روی حساس و ملایمی دارد. شما دو نفر با هم خوب کنار می آیید.

 

پیش بینی شغل شما: امروز از هر نظر کاملاً شارژ هستید. نیروی زیادی پشت هر کاری که انجام می دهید و هر چیزی که می گویید هست. می توانید چیزهای زیادی را به انجام برسانید، زیرا در حال حاضر حمایت زیادی از شما می شود.

 

فال روزانه اردیبهشت

سه شنبه 25 فروردین 1394

امروز در مورد احتمالات مالی و پولی خوش بین هستید و دلیل خوبی هم برایش دارید. به ایده های درآمدزای خود اطمینان کنید. خریدهای عمده برایتان سودآورند و در آینده مفید واقع می شوند. ثروت خود را تقسیم کنید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز شما یک لحظه خوب هستید و لحظه دیگری دیوانه می شوید. عشق بالا و پایین دارد و نمی توانید مطمئن باشید که رابطه شما چه وقت خوب است و چه وقت بد. بهتر است مدتی از هم دور باشید و کارهایی انجام دهید که احساس طراوت و شادابی به شما بدهد.

 

پیش بینی شغل شما: از سمت آفتابگیر کوچه حرکت کنید. باید آگاهانه نسبت به موقعیت شغلی خود مثبت اندیش باشید. راهی برای تغییر جهت ذهنتان از چیزهای منفی به چیزهای مثبت و شاد بیابید. نگرش شما همه چیز شماست.

 

فال روزانه خرداد

سه شنبه 25 فروردین 1394

امروز روز پرشور و اشتیاقی برای شماست. احساس مهربانی و سخاوت نسبت به هر کسی که می بینید می کنید. از ارتباط داشتن با عموم مردم و به خصوص گروه های بزرگی از آنان خشنودید. حتی از بحث های روشنفکرانه و تعمق در مورد مسائل سنگین لذت می برید.

 

پیش بینی روابط شما: شاید نتوانید به احساسات خود اعتماد کنید و بر اساس آن بفهمید که در رابطه فعلی شما چه اتفاقاتی می افتد. سعی می کنید درک کنید که چه شده است، زیرا احساس آرامش نمی کنید و تنهایید. همه چیز خیلی زود پایدار می شود. چند ساعت از هم دور بمانید بهتر است.

 

پیش بینی شغل شما: حمایت از سوی دوستان چیز خیلی خوبی است. در این زمان می توانید به دوستانتان تکیه کنید. درخواست کمک و حمایت نشانه قدرت و نه ضعف است. نترسید و از دیگران ایده ها و دیدگاه های ثانویه بخواهید. آنها برای کمک پیش شما هستند.

 

فال روزانه تیر

سه شنبه 25 فروردین 1394

امروز از خودتان رضایت دارید. امروز از آن روزهایی است که شما احساس خوشبختی می کنید و به نحوی منطقی، درونگرا هستید. با این رویکرد، با مافوق خود خوب تا می کنید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز رمانس از ناکجا سر می رسد و شما اصلاً انتظارش را نداشتید. شاید مجذوب ظاهر و جسم او نشده باشید، و تازه بعداً متوجه این جنبه او شوید. ذهن و تفکر غیرعادی و دیدگاه منحصر بفرد او درباره زندگی شما را شیفته کرده است.

 

پیش بینی شغل شما: در حال حاضر در موقعیت بسیار آسیب پذیری هستید و کسی هست که اگر بگذارید از شما سوء استفاده می کند. از آنجائیکه در همرنگ شدن با جماعت استادید، اگر شرایط را در نظر نگیرید، دیگران به راحتی شما را بازیچه قرار می دهند.

 

فال روزانه مرداد

سه شنبه 25 فروردین 1394

روزی دوست داشتنی برای گپ و گفتگو با دوستان و به خصوص خانم ها است. در مورد همه چیز حرف بزنید، به خصوص اهداف خاص، ایده های بزرگ و امیدها و آرزوها برای آینده. خصوصاً از ملاقات با افرادی از فرهنگ ها و پس زمینه های مختلف خوشتان می آید.

 

پیش بینی روابط شما: اگر سر قرار می روید، آماده چیزهای غیرمنتظره باشید. مهم نیست که ایده ها، امیدها و آرزوهای شما در مورد طرفتان چه باشد، به احتمال زیاد می فهمید که او چیزهای زیادی ندارد. آنقدر عقب می افتید که فرصت هیچ نوع بازی را نمی یابید. فقط از جسارت و کمال او متعجب می شوید.

 

پیش بینی شغل شما: قدرت و نیروی زیادی به سمت شما می آید و می توانید موقعیت بسیار بدی را به موقعیت مثبتی تبدیل کنید. دیگران فکر می کنند که قدرت جادویی دارید، زیرا می توانید موقعیت دشواری را به موفقیت تبدیل کنید.

 

فال روزانه شهریور

سه شنبه 25 فروردین 1394

امروز دیگران شما را مثبت می بینند. این نشان می دهد که چگونه اعتماد به نفس، نگرش مثبت و باور به خود می تواند در دید دیگران نیز تغییر ایجاد کند. از این قدرت برای نفع همگان استفاده کنید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز شما و عشقتان فرصتی طلایی برای انجام کارها به نحوی متفاوت می یابید. نمی خواهید به مکان های قدیمی بروید و همان آدم ها باشید و همان کارها را انجام دهید. شما دنبال هیجان و تفریح متفاوتی هستید. این برای هر دوی شما خوب است و رابطه شما را بهتر می کند.

 

پیش بینی شغل شما: باید سفر کنید و این سفر به شهر مجاور نخواهد بود، شاید مجبور شوید به آن سوی کشور بروید. تفکر شما گسترش می یابد و ناگهان گویی به آنور دنیا رفته اید. برنامه های شغلی خود را تنظیم کنید تا این رویا تحقق یابد.

 

فال روزانه مهر

سه شنبه 25 فروردین 1394

برنامه های سفرهای بزرگ امروز شما را به هیجان می آورد. در واقع انواع و اقسام چیزها شما را امروز مشتاق می کنند. صحبت در مورد رسانه، چاپ، برنامه های سفر و هر چیزی در رابطه با تحصیلات عالی، پزشکی و حقوق شما را سرحال می کند. بحث های گروهی در مورد فلسفه، سیاست و مذهب هم مثبت خواهد بود.

 

پیش بینی روابط شما: امروز به عشقتان شانسی بدهید و از انرژی خوبی که از کائنات می گیرید بهره ببرید. اگر کسی از شما درخواست بیرون رفتن کرده است و شما حوصله اش را نداشته اید، نظرتان را عوض کنید و این کار را برای تغییر هم که شده انجام دهید. بیرون بروید و همه مشکلات را فراموش کنید و خوش بگذرانید.

 

پیش بینی شغل شما: برخورد مبتنی بر دروغ و سوء تفاهم که از دیروز آغاز شده بود امروز بدتر می شود. دروغ هایی که گفته بودید منجر به دروغ های بزرگتر شده و حالا شما را در اعماق خود گم کرده اند و در حال حاضر در میان آنها تا سر غرق شده اید.

 

فال روزانه آبان

سه شنبه 25 فروردین 1394

امروز قطعاً از ثروت و منابع دیگران بهره می برید، پس جیب هایتان را باز نگه دارید. انواع وسایل، پول، هدیه ها و غیره به سمتتان می آید. امروز روز خوبی برای درخواست وام یا رهن است.

 

پیش بینی روابط شما: امروز فرصت تغییر ظاهر خود و بیرون رفتن با کسی که ظاهر شما را تحسین می کند می یابید. موهایتان را آراسته کنید، لباس هایی بپوشید که ظاهرتان را بهتر کند و با عشقتان به نحوی عالی و شاد خوش بگذرانید.

 

پیش بینی شغل شما: امروز از ایده های عالی بسیاری بمباران می شوید و آنقدر زیادند که نمی توانید آنها را نظم بدهید. ذهنتان به همه گزینه ها باز است و این راه را برای خلاقیت باز می گذارد. حالا زمان بررسی احتمالات است.

فال روزانه آذر

سه شنبه 25 فروردین 1394

روابط با شرکا، دوستان نزدیک و اعضای جامعه امروز کاملاً شاد و سرزنده است. مردم از دیدن شما خوشحالند و شما هم همینطورید. بگذارید امواج مثبت جریان یابند. خلاف جهت رود حرکت نکنید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز کشف می کنید که شما و فرد دیگری کیمیای عالی و حیاتی بین هم دارید. رابطه شما به حوزه های جدید و متفاوتی وارد می شود. زیرا قبلاً فقط آشنا یا دوست بودید. متوجه می شوید که می توانید با فانتزی های مختلفی با هم ارتباط برقرار کنید و این عشقتان را بیشتر می کند.

 

پیش بینی شغل شما: بخاطر فروپاشی اخیر موقعیت کاری خود احساس بدی دارید. شاید کم کاری کرده اید یا به موقعیت و پست متفاوتی رفته باشید و روزهای کمتری در هفته کار کنید. ناامید نشوید. این را فرصت بدانید.

 

فال روزانه دی

سه شنبه 25 فروردین 1394

امروز روزی عالی برای فعالیت های گروهی در محل کار و هر نوع فعالیت گروهی است که سلامت و حس عمومی رفاه را در شما ارتقا دهد. به توصیه های مربوط به کار یابی یا ارتقای شغلی گوش فرا دهید. پندهای خوبی می گیرید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز ایده ها، افکار و نظرات شما در مورد فردی شما را در تماس مستقیم با آن فرد قرار می دهد. شاید این یک جلسه باشد که شما را غافلگیر می کند، زیرا آماده آن نبودید. این اتفاقات آنطور که تصور می کردید نیستند، ولی در هر حال برایتان جذابند.

 

پیش بینی شغل شما: کسی هست که می خواهد شما را متقاعد کند به قطار او بپرید. احتیاط کنید. آنچه برای او خوب است لزوماً برای شما خوب نیست. این فرد اشتیاق زیادی درباره موقعیت خود دارد، ولی دلیل نمی شود که شما هم به او بپیوندید.

 

فال روزانه بهمن

سه شنبه 25 فروردین 1394

امروز نمی توانید تفریح نکنید و زمان خوبی را خواهید گذراند. تعطیلات، هنر، سینما، رویدادهای ورزشی، تئاتر و فعالیت های تفریحی (از جمله بازی با کودکان) روز شما را می سازند.

 

پیش بینی روابط شما: یک جلسه غیرمنتظره برای شما چیزهای زیادی برای فکر کردن مهیا می کند. شما در مورد ترک او فکر می کنید و نمی خواهید با او بیرون بروید، زیرا همه چیز سریع و ناگهانی اتفاق افتاد. از ریسک کردن و جلو رفتن با غریزه خود بهره می برید.

 

پیش بینی شغل شما: تمایل دارید که تا حد خاصی تعهد داشته باشید، ولی در عین حال از تعهد کامل می ترسید و شک دارید. اینطور نباشید. حالا زمان آن رسیده که همه کار را با اطمینان کامل انجام دهید. این کار را با هر آنچه دارید انجام دهید یا اصلاً انجامش ندهید.

 

فال روزانه اسفند

سه شنبه 25 فروردین 1394

امروز از تعامل با اعضای مؤنث خانواده استفاده می کنید. شاید کاری برای بهبود وضع خانه و روابط خانوادگی انجام دهید. روز بسیار خوبی برای معاملات ملک، جلسه صحبت و تقسیم علم و دانش در منزل است.

 

پیش بینی روابط شما: امروز می بینید که زندگی می تواند پر از سورپرایز باشد، حتی برای فردی غیرعادی مثل خودتان. قرار اول شما یک موقعیت هیجان انگیز است و شما آزادانه سخاوت و یکتایی روح فردی که روبرویتان نشسته را تحسین می کنید. شما متوجه پیوند عمیقی که بین شما بوجود می آید می شوید.

 

پیش بینی شغل شما: اغلب کارتان را با این فشار درونی انجام می دهید که باید همه چیز را سریعتر، بهتر و مؤثرتر انجام دهید. به خودتان استراحت بدهید و بدانید که نیازی به ایجاد استرس زیادی برای خودتان نیست.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 118
 • آی پی امروز : 65
 • آی پی دیروز : 157
 • بازدید امروز : 1,259
 • باردید دیروز : 9,026
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 18
 • بازدید هفته : 11,257
 • بازدید ماه : 14,591
 • بازدید سال : 14,591
 • بازدید کلی : 2,425,263