loading...

مجله تفریحی سان تو فان

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 30 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! تمام سال سعی کنید باهوشترین و شوخ ترین حالت خود را به نمایش بگذارید. حرف های شما به نظر همه

omid بازدید : 88 سه شنبه 29 ارديبهشت 1394 نظرات (0)

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 30 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! تمام سال سعی کنید باهوشترین و شوخ ترین حالت خود را به نمایش بگذارید. حرف های شما به نظر همه بسیار عاقلانه و درست خواهند آمد و توانایی زیادی در قانع کردن دیگران خواهید داشت و در هر زمینه ای بسیار منطقی به نظر خواهید رسید. چند ماه اول سال را از این موقعیت تا می توانید استفاده کنید. مواظب باشید در تیر ماه از هر نوع خود نمایی خسته کننده خودداری کنید. مرداد ماه تفریحات بسیاری در انتظار شما خواهند بود و هر هزینه ای که دوست دارید برای این تفریحات صرف کنید. در آبان ماه آتش زیر خاکستر رابطه عاطفی شما دوباره شعله خواهد کشید و به عشقتان نزدیکتر خواهید شد. از بهمن ماه همراه با دوستانتان با انجام فعالیت های فرهنگی لذت ببرید. تا آخر سال غافلگیری های عاشقانه زیادی را تجربه خواهید کرد.

فروردین

این هفته نسبت به همیشه ساکت تر هستید، با این حال همچنان برای دیگران جذاب خواهید بود. با حل شدن مشکلات و استرس هایی که چند وقت اخیر به شما فشار وارد می کردند حس شوخ طبعیتان به حالت عادی خود باز خواهد گشت و دوباره در مرکز توجه قرار خواهید گرفت. طی سال گذشته بیشتر از هر کس دیگری از خود گذشتگی نشان داده اید، وقت آن رسیده است که کمی به خودتان اولویت بدهید، تا کی می خواهید از حق خود به خاطر دیگران بگذرید؟ مجرد ها خودشان را برای غافلگیر شدن در این روزها آماده کنند، ممکن است عشق قدیمی شما به سراغتان بیاید و یا یک نفر که فکرش را هم نمی کنید در انتظار شما باشد.

اردیبهشت

امروز پرحرفیتان گل کرده است و نمی توانید جلوی خودتان را بگیرید. راحت باشید و هرچقدر و در مورد هر چیزی که دلتان می خواهد حرف بزنید، نیازی به خجالت کشیدن نیست، خودتان را از بحث ها کنار نکشید. سعی کنید مشکلات کوچکی که دارید را قبل از این که به مشکلات جدی تبدیل شوند حل کنید. افراد مهمی در اطرافتان خواهند بود، از حضور آنها نهایت استفاده را ببرید. همسرتان را به یک شام دو نفره در یک رستوران خوب دعوت کنید و با او در مورد هر چیزی که دلتان می خواهد حرف بزنید، از مشکلات در رابطه عاطفیتان گرفته تا مسائل خانوادگی و کار و هرچیز دیگری که فکرش را بکنید. مطمئن باشید او از همراهی شما لذت خواهد برد.

خرداد


امروز شانس با شما همراه است، به حدس هایتان اعتماد کنید و خیلی زود با تکیه بر آنها خواهید توانست نتایج خوبی به دست بیاورید. فقط اجازه ندهید کمبود وقت باعث شود کارهایتان را انجام ندهید، طبق برنامه پیش بروید. ممکن است اعضای خانواده بتوانند در این زمینه به شما کمک کنند، اما ظاهرا دلتان نمی خواهد از آنها کمک بگیرید. هر چقدر مهارت های خود را در زمینه کاری افزایش دهید احترام بیشتری به دست خواهید آورد. امروز شیطنتان گل کرده است و دلتان می خواهد سر به سر اطرافیانتان بگذارید. بهتر است در این زمینه با عشقتان کمی با احتیاط تر برخورد کنید، ممکن است این سر به سر گذاشتن های زیادی به دعوا ختم شود.

تیر


چشم ها و گوش هایتان را تا جایی که می توانید باز کنید، چرا که اطلاعات مهمی در اطرافتان در جریان هستند که می توانند در برخی تصمیم گیری های مهم و اساسی به شما کمک کنند، پس آگاه باشید. همه به شما حقیقت را نمی گویند، پس زیادی هم خوب نیست به دیگران اعتماد داشته باشید. در این زمینه حس ششمتان می تواند کمک زیادی به شما بکند. امروز در بهترین آدم ها هم می توانید یک نکته منفی پیدا کنید که به آن گیر بدهید. چرا به جای زوم کردن روی ایرادهای دیگران مشکل اصلی که شما را دارد اذیت می کند را حل نمی کنید؟ فراموش نکنید که به عشقتان بگویید که دوستش دارید، گاهی لازم است این موضوع را به او یاداوری کنید، این جمله معجزه می کند.

مرداد

شما برای عشقی که به مسافرت رفتن دارید شناخته شده اید و دوستان زیادی از شما دعوت می کنند که همراه با آنها به سفر بروید. اگر وقتتان خالی است و این امکان را دارید فرصت را از دست ندهید. گسترش روابط اجتماعی و توانایی های فکریتان برای شما اهمیتی زیادی دارد و سفر این فرصت را برای شما فراهم می کند. امروز شخصیت شما اجتماعی تر از همیشه است و این هم در کوتاه مدت و هم در دراز مدت روی کارتان تأثیر بسیاری خواهد داشت. در مورد خواسته ها و رویاهایتان حرف یزند و خواهید دید که خیلی ها می خواهند برای رسیدن به رویاهایتان به شما کمک کنند. سنگ هایتان را با خودتان وا بکنید و احساسات سرکوب شده مربوط به گذشته را با خودتان حل کنید، تا بتوانید در را به روی فرصت های جدید باز کنید.

شهریور


کارهای کوچکی در خانه پیش خواهند آمد، سعی کنید در انجام آنها کمک کنید. این هفته وقت آن رسیده است که کمی برای خانه خرج کنید. بعضی ها می خواهند با، به قول خودشان، دانش خود شما را دلسرد کنند، اما خودتان خوب می دانید که چیزی جز غرور و از خود متشکر بودن آنها در کار نیست، پس دلسرد نشوید. امروز ممکن است عزیزانتان به کمک شما نیاز داشته باشند و شما مثل همیشه کمک خود ا سخاوتمندانه در اختیار این با ارزشمندترین داراییهایتان قرار خواهید داد.  زندگی عاطفی شما به طور قابل توجهی بهبود پیدا کرده و رو به رشد است. فکر می کنید چه چیزی باعث این وضعیت شده است؟ به نظرتان اولویت دادن به خواسته های عشقتان در مقابل خواسته های خودتان نمی تواند دلیل اصلی این پیشرفت باشد؟

مهر

امروز کمی روز دلگیری است، در مورد هیچ چیز به ویژه عشق و روابط عاطفیتان سخت نگیرید، درست است که در این حالت به همراهی و حمایت عشقتان نیاز دارید، اما اگر می بینید طرف مقابلتان نیاز به تنهایی دارد بهتر است به او فشار نیاورید، ناراحت هم نشوید، خودتان خوب می دانید که چقدر همدیگر را دوست دارید. ماندن در خانه و یا رفتن به جاهایی که دوست ندارید می تواند دیوانه کننده باشد، پس سعی کنید با کسانی که دوست دارید و در جاهای مورد علاقه تان دیدار کنید. بحث کردن با افراد روشنفکر می تواند برایتان خوشایند باشد و حال و هوایتان را عوض کند. شما طی دو سال گذشته پستی و بلندی های زیادی در روابط عاطفی خود پشت سر گذاشته اید، اما امشب شب شماست.

آبان

شما آدمی مهربان و خوش قلب هستید و امروز هم استثنایی در کار نیست، اما مواظب باشید دیگران از این ویژگی های ارزشمند شما برداشت اشتباهی نکنند و مهربانی شما را به حساب سادگی و حماقتتان نگذارند و از شما سوء استفاده نکنند، چرا که اگر متوجه چنین چیزی بشوید اخلاقتان به صورت ناگهانی تغییر خواهد کرد و تبدیل به آدمی دیگر خواهید شد. امروز از فعالیت های گروهی دوری می کنید و دلتان می خواهد با خودتان خلوت کرده و در مورد سرگردانی و تردیدی که شما را در بر گرفته به تفکر بپردازید. اگر این موضوع به شخص خاصی مربوط می شود بهتر است با خود او صحبت کرده و مسئله را حل کنید. مجردها امشب را به خرید و تفریح بروند، موقعیت های خوبی در انتظار آنها هستند. برای متأهل ها برنامه ریزی و رویا پردازی به طور مشترک در مورد تعطیلات تابستانی می تواند بسیار لذت بخش باشد.

آذر

امروز سعی کنید در تصمیم گیریهایتان و همچنین در قضاوت کردن عجله نکنید. به احتمال زیاد شما از تمام جریان آگاه نیستید. امروز روز خوبی برای قضاوت و تصمیم گیری نیست، اما فردا می توانید به سادگی این کارها را انجام دهید، پس تا آنموقع کمی صبوری کنید. امروز در خانه ممکن است با کسی که احترام خاصی برایش قائل هستید درگیر شوید و مجبور شوید با او در مورد بعضی مسائل به طور جدی صحبت کنید، یادتان باشد که فریاد زدن چاره کار نیست، هر طور شده خودتان را کنترل کنید. امشب با همسرتان در خانه بمانید و از همراهی یکدیگر لذت ببرید، حتی می توانید در مورد احساسات حقیقی خود با او صحبت کنید.

 دی


امروز در زمینه کاری به هیچ عنوان تصمیم گیری ها و کارهای شتابزده و حساب نشده نکنید. هر چند دلتان می خواهد کار تازه ای انجام دهید، اما بهتر است از روش های امتحان شده همیشگی استفاده کنید، حداقل امروز را دندان روی جگر بگذارید. به وسوسه ترکیب کردن کار با تفریح هم هیچ توجهی نکنید، این دو مقوله هایی جدا از هم هستند و امروز اصلا وقت مناسبی برای این کار نیست چرا که ممکن است برای شما گران تمام شود. امشب به رابطه عاطفی خود خوب فکر کنید، آیا از زندگی فعلی و بودن با عشقتان راضی هستید یا خاطرات عشقی قدیمی هنوز ذهن شما را به خود درگیر کرده است؟ امشب فقط فکر کنید، وقتش که برسد تصمیم خواهید گرفت.

بهمن


آیا احساس می کنید امروز همه چیز با شما سر ناسازگاری دارد؟ آیا دیگران مانعی بر سر راهتان ایجاد می کنند؟ یا اینکه تنها به خاطر زیاد بودن کارها و احتمال شکست در صورت اشتباه کردن وجودتان را ترس فرا گرفته است؟ به اوضاع از یک زاویه متفاوت نگاه کنید و خواهید دید که به سادگی می توان هر نکته منفی را به مثبت تغییر داد. در حال حاضر راه های زیادی در زمینه کاری پیش رویتان وجود دارد اما شما ترجیح می دهید به جای انجام کاری که حس می کنید درست است کاری را انجام دهید که در ظاهر درست به نظر می رسد. اخباری که امروز می شنوید ممکن است نظرتان را در این مورد تغییر دهند. امشب نیاز دارید تنها باشید، قرار شام با نامزدتان را به شب دیگری موکول کنید.

اسفند

امروز انجام تمام کارهایی که در لیست کارهای روزانه تان قرار دارند کاری مشکل خواهد بود، بدون این که مسئولیت هایتان را نادیده بگیرید کارهایی که ضروری نیستند را به روزی دیگر موکول کنید. در زندگی مهمترین چیز حفظ تعادل است. اگر از زندگیتان لذت نمی برید چرا باید انقدر سخت کار کنید؟ امروز را از زندگیتان لذت ببرید، به خودتان جایزه بدهید و به خودتان سخت نگیرید. شما دارید وارد بخش جدیدی از زندگیتان می شوید که در آن احساس امنیت بیشتری خواهید کرد و دیگر خبری از ترس های همیشگی قدیمیتان نخواهد بود. وقت گذراندن با دوستان قدیمی می تواند احساس بسیار خوبی به شما منتقل کند. اگر متأهل هستید سعی کنید شبی آرام و لذت بخش در خانه همراه با عشقتان داشته باشید.


مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 118
 • آی پی امروز : 40
 • آی پی دیروز : 48
 • بازدید امروز : 238
 • باردید دیروز : 263
 • گوگل امروز : 9
 • گوگل دیروز : 14
 • بازدید هفته : 238
 • بازدید ماه : 3,120
 • بازدید سال : 18,246
 • بازدید کلی : 2,428,918