loading...
مجله تفریحی سان تو فان
omid بازدید : 175 چهارشنبه 07 مرداد 1394 نظرات (0)

متولدین فروردین

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

از افکاری که در چند روز گذشته داشته اید استفاده عملی نمایید. مرزهای خود را وسیعتر کنید و از دانایی تان برای افراد دور و برتان استفاده کنید. امروز روز عمل است. به دلتان رجوع کنید و با نقشه جلو بروید. ما اغلب فکر می کنیم دل هایمان نرم و مهربان و آسیب پذیر است. امروز باید فکر کنید دلتان قوی، سخت و ماجراجو است. امروز هر اتفاقی ممکن است در رابطه شما بیفتد و اگر فکر کرده اید که امروز روزی معمولی است و زمانی برای رویاپردازی وجود ندارد اشتباه می کنید. فردی که برایتان یک دوست معمولی بود خیلی بیشتر از اینها می شود و این برایتان یک سورپرایز بزرگ است، مطمئن باشید. امروز در محل کار از میانبر زدن نترسید. رویکرد آهسته و پیوسته شما را عقب نگه می دارد. سرعت خود را زیاد کنید و دنبال راه های دیگری برای پیشروی باشید. بازده کلی شما پتانسیل افزایش را دارد.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

امروز روز مهمی برای تماس های ارزشمند است. شما گفتگوهای سریع و پرشوری دارید که از آنها چیزهای زیادی یاد می گیرید. شما هر دو طرف قضیه را می بینید. مشکل اینجاست که این به تردد و عدم تعهد منجر می شود. مسیری را انتخاب کنید و به آن پابند باشید. وقتی در محیطی اجتماعی هستید یا در میان جمعیتی قرار می گیرید، رویداد غیرمنتظره ای رخ می دهد. شاید سخنرانی کنید یا در منزلتان مهمانی بگیرید. شما احساس می کنید که نیاز دارید از محدودیت های معمول آزاد شوید و احتیاط را کنار بگذارید. چه در رابطه ای باشید و چه نباشید، فرد خاصی در زندگی تان پیدا می شود. چرخه جدیدی از خوش شانسی در زندگی شما آغاز می شود. در سه هفته آینده، باید نگاهتان به فرصت هایی که در دنیای حرفه ای پیش می آید باشد. اگر شغلی دارید که از آن راضی نیستید، زمان آن رسیده که به دنبال شغل جدیدی باشید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

برایتان سخت است که امروز زمام امور را بدست بگیرید. تمرکز شما بر این است که بدون یافتن راه حلی از مسئله ای به مسئله دیگری بپرید. امروز روز یافتن راه حل نیست. بهتر است پژوهش کنید و سوال بپرسید و اطلاعات جمع کنید. راه های ارتباطی را باز نگه دارید و کسی را برای گرفتن جواب معطل نکنید. باید فعال باشید تا موفق شوید. امروز روزی پر از تأثیرات متفاوت است و برایتان نویدهایی دارد. حس می کنید بعضی چیزها در حیات عشقی شما کمی پیچیده شده اند و یک حوزه خاص می درخشد. با صحبت کردن در مورد ایده های عجیب و تازه و تقسیم کردن چیزهای باارزش تان است که پیوند محکمی می توانید ایجاد کنید. مهارت تازه ای یاد بگیرید. کاتالوگ آموزشکده ها و برنامه های درسی آموزشگاه ها را در منطقه خود گیر بیاورید و کلاسی را بگذرانید که قبلاً آن را تجربه نکرده بودید. مهارتی که امروز کسب می کنید بعداً به دردتان می خورد.

 

متولدین تیر

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

امروز با مخالفت شدیدی روبرو می شوید. کسی می خواهد وارد قلبتان شود. در واقع این پیامی است که به شما در مورد مسائل جمعی تذکر می دهد. به چشم انداز بزرگتر دقت کنید زیرا در آن است که می توانید جنبه های دیگر مسئله را نیز ببینید. قبل از گرفتن تصمیمات مهم، در مورد مسائل با دیگران حرف بزنید. زمانی برای شروع و زمانی برای پایان وجود دارد. پایان امروز می تواند کاتالیزوری برای شروعی جدید باشد. شاید این برخورد دشوار باشد و در ابتدای راه علاقه شما پلاتونیک به نظر برسد، ولی به تدریج پیوندی بین شما بوجود می آید. حس می کنید که مدتهاست یکدیگر را می شناسید، در حالیکه تازه با هم آشنا شده اید. در محل کار باید خلاقیت داشته باشید. از کنار گذاشتن واقعیت و نگاهی به احتمالات دیگر انداختن و در نظر گرفتن آنها نترسید. اگر بتوانید رویکرد نوآورانه تری در پیش بگیرید، موفقیت و شکوفایی از آن شما خواهد شد.

 

متولدین مرداد

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

امروز بر اساس غرایزتان عمل کنید تا اشتباه نکنید. شما باید کنترل کردن و تفکر منطقی را کنار بگذارید. بگذارید باد شما را به هر سویی که می خواهد ببرد. احساسات خود را بررسی کنید و تأثیر آن بر دیگران را ببینید. امروز تحکیم برنامه ها و نقشه ها سخت می شود. بهتر است گزینه های جدید را بررسی کنید و یادداشت هایتان را با دیگران مقایسه کنید. خودتان را درگیر یک طرز فکر نکنید. شخصیت عالی شما توجه زیادی را به خود جلب می کند. امروز مدل لباس پوشیدن شما هر طور باشد، ولی حال و هوای شما افراد زیادی را به خود جذب می کند. اگر در رابطه ای دائمی هستید، ممکن است امروز غافلگیر شوید. دوست دارید روال را بشکنید و کمی برای خودتان تنها باشید. شما از با خودتان تنها بودن واقعاً لذت می برید. کاری انجام دهید که دوست دارید. امروز فردی سعی می کند شما را قانع کند که روش جدیدی اتخاذ کنید. اولین واکنش شما این است که با آن مخالفت کنید و با روش قدیمی خودتان کار کنید. مراقب باشید که نتیجه شتابزده ای نگیرید. چیزهای جدید را در نظر داشته باشید تا پاداش آن را بگیرید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

امروز شما قطعه گمشده ای که در هر موقعیتی افراد به آن نیاز دارند را دارید. در موقعیت های اجتماعی سر صحبت را باز کنید و جذابیت خود را بیشتر کنید. شما توانایی تأثیرگذاری بر روی همه را دارید. زودتر از همیشه از خواب بیدار شوید و با پیاده روی سریعتر از معمول گردش خون بدنتان را بیشتر کنید. اگر مجرد هستید و دنبال عشق می گردید، باید انتظار داشته باشید که به نحوی اسرارآمیز به سراغتان بیاید. شما در جلسه ای مذهبی یا هنگام عیادت از دوستی در بیمارستان، بسیار مجذوب یک فرد می شوید. این می تواند شروع مرحله جدیدی در زندگی شما باشد. کمی زمان می برد تا همه چیز درست شود، ولی شما در مسیر درستی هستید. به افرادی بپیوندید که دیدگاه هایی مشابه با دیدگاه های شما دارند. با هم کار کنید. تلاش مشترک شما خیلی بیشتر از مجموع تلاش های تک تک شما نتیجه می دهد.

 

متولدین مهر

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

امروز همه دوست دارند زیاد حرف بزنند، و از احساسات خود اجتناب می کنند. عواطف خود را کنار بگذارید و اجازه دهید ذهنتان و فکرتان کنترل را به عهده بگیرد. به مسائل رسیدگی کنید و مطمئن شوید که عواطف شما با اطلاعاتی که دریافت می کنید تداخل ندارند. اگر در روابط خود صداقت پیشه نکنید مسائل مبهم می شوند. از تأثیر حرف هایی که می زنید آگاه باشید. شما معمولاً از روابط خوشایند با مردم لذت می برید و دوست دارید که با همه ارتباط داشته باشید. شما مؤدبانه با احساسات دیگران برخورد می کنید. بعضی اوقات چیزهایی بطور ناگهانی اتفاق می افتند و شما ممکن است آماده باشید یا نباشید. باید در لحظه اقدام کنید و اگر رمانس به سراغتان آمد لبخند زیبایی به لب داشته باشید. روحیه شورشی شما امروز بر شما غلبه می کند. شما احساس نیاز شدیدی به آزادی بیشتر در محل کارتان می کنید. قدم هایی بردارید تا پیشرفت کنید و عقب نشینی نکنید.

 

متولدین آبان

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

امروز باید بتوانید احساسات خود را از دیدگاه متفاوتی ارزیابی کنید. از این فرصت برای اقدام کردن بر اساس آنچه کشف می کنید استفاده کنید. باید کارهای شما منظم باشد و شتابزده و در واکنش به مانورهای عجولانه دیگران عمل نکنید. اگر قبل از هر اقدامی خوب فکر کنید از نتایجی که بدست می آورید شگفت زده خواهید شد. شما معمولاً دوست دارید که کارها را آرام آرام انجام دهید و راهی برای رشد عشق واقعی پیدا کنید. ولی امروز با زمان کمی که برای آماده کردن خود دارید بی دفاع می شوید. توانایی معمول شما برای کنترل اوضاع وجود ندارد. باید بداهه پردازی کنید. یکبار هم که شده کوتاه بیایید و از روال موجود لذت ببرید. روابط شما با دیگران در محل کار امروز دچار تنش می شود. به نظر می رسد که کسی از شما دوری می کند. ولی اینچنین نیست. حقیقت این است که او باید کمی فاصله بگیرد تا قضیه موجود حل بشود.

 

متولدین آذر

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

اگر امروز در مورد فرد دیگری حرف می زنید، چیزی نگویید که او را ناراحت کند. غیبت نقل و نبات جمع شده است، ولی هیچ بهانه ای برای پیوستن به آنها پذیرفته نیست. یادتان باشد که آنچه شما می گویید تأثیر بیشتری بر اطرافیانتان دارد. احتمالاً حرف های شما به گوش هایی می رسد که اصلاً فکرش را نمی کنید. امروز عشق برای شما ماجرا می شود و وعده های زیادی برایتان دارد. اگر می خواهید امروز در زندگی تان رمانس بیافرینید، باید آماده جسارت باشید. از بالیدن به دستاوردها و حرف زدن در مورد استعدادهایتان نترسید. این چیزی است که شما را به دنیای جدیدی می راند و احتمالاً فردی را می یابید که عاشقش می شوید. زمان آن نیست که انرژی خود را با اطرافتان تطبیق دهید. امروز روزی است که باید موفق تر باشید و از جمعیت دور بایستید و به دیگران ثابت کنید که شما استعدادی منحصر بفرد دارید. خودتان باشید.

 

متولدین دی

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

در روزی مثل امروز عمل کردن بسیار مهم می شود. به خودتان مطمئن باشید و بر اساس غرایز خود عمل کنید. شما اغلب مشاوره خوبی از اطرافیان خود می گیرید. یادتان باشد که برای گرفتن بهترین راهنمایی ها و مشورت ها به دیگران رجوع کنید. در مورد همه چیز حرف بزنید و سپس عمل کنید. شک و تردید عواقب منفی دارد. شما هر اطلاعاتی که بخواهید بدست می آورید. شما قلباً انسانی سنتی هستید و این رفتار و منش را وفاداری می دانید، شما ارزش های غیرعادی هم دارید که در بعضی مواقع رو می آیند. جنبه غیرمتعارف شماست که باعث می شود اقدامی غیرنرمال انجام دهید. شما امروز آزادتر هستید در حالیکه همیشه فاصله را رعایت می کنید. سورپرایزی واقعی در انتظار شماست. باید موضع خود را در محل کار حفظ کنید. زمان آن نیست که عقب نشینی کنید و بگذارید که دیگران برای شما تصمیم بگیرند. قوی و مصمم باشید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

امروز ممکن است در مورد مسیر خود گیج شده باشید و تمرکز نداشته باشید. ظاهر مبهوت شما به دیگران اطمینان نمی دهد که آیا می توانید تصمیم خوبی بگیرید یا خیر. حس نکنید که مجبورید در این موقعیت بد بمانید. زمان آن رسیده که همه چیز را رها کنید و محدودیت هایی که دیگر به دردتان نمی خورند کنار بگذارید. از دور از عادات قدیمی احساس خوبی داشته باشید. زندگی می تواند سرگرم کننده هم باشد، به خصوص در روزی مثل امروز که دوست های جدید وارد زندگی شما می شوند. شما با رویدادهای ناگهانی و غیرمنتظره ناآشنا نیستید، پس از آنها لذت ببرید. اگر شما رابطه ای رمانتیک دارید، پس آماده کمی فاصله باشید که این البته شما را بعداً به هم نزدیکتر می کند. شما به کمی تنهایی نیاز دارید تا از با هم بودن قدردانی کنید. جنبه لجوج و کله شق شما امروز با تمام قدرت سراغتان می آید. باید این را بدانید تا وقتیکه به سراغتان آمد بدانید چه کار کنید. رویهم رفته رویکرد قوی می تواند امروز برای شما و اطرافیان شما خوب و پرفایده باشد.

 

متولدین اسفند

فال روزانه چهارشنبه 7 مرداد 1394

امروز حتماً باید بیرون بروید و نوازش باد را روی صورت خود حس کنید. با طبیعت ارتباط برقرار کنید و با عناصر چهارگانه آشنا شوید. نفس های عمیق بکشید و ریه های خود را پر از انرژی زندگی کنید. خودتان را روی قله کوهی مجسم کنید که به آبهای اقیانوس می نگرید. آگاهی خود را بالا ببرید تا چیزی از زیر نظرتان رد نشود. ذهنتان را باز نگه دارید و نسبت به ماجراهای تازه آماده باشید. امروز باید در زندگی رمانتیک خود آماده از دست دادن یا بردن یک چیز یا یک فرد باشید. غافلگیری عنصر مهم امروز است که می تواند شروعی جدید برایتان بیاورد. شاید شما و عشقتان بالاخره بتوانید قدر هم را بدانید. اگر بحثی پیش آمد، بعداً آشتی می کنید. ذهن شما در محل کار به روی ایده جدیدی باز می شود. قوه تجسم و تخیل خود را ترغیب کنید تا احتمالات دیگری برایتان آشکار شوند و به صداهای منفی باف گوش ندهید. باید فراتر از نرم های معمول بیندیشید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 2134
 • کل نظرات : 353
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 118
 • آی پی امروز : 146
 • آی پی دیروز : 153
 • بازدید امروز : 5,375
 • باردید دیروز : 269
 • گوگل امروز : 6
 • گوگل دیروز : 18
 • بازدید هفته : 10,495
 • بازدید ماه : 43,209
 • بازدید سال : 277,054
 • بازدید کلی : 2,687,726